logo Sint Anna parochie

eucharistie vieringen55

parochienieuws55

kerk met kruisbeeld Sint Anna parochie Aalst

Heeft ons verlaten:

Francoise (Soisken) Trogh, wed. van Kamiel Van Landuyt, Naarstigheidstraat.
Zij zag het levenslicht te Aalst op 21 oktober 1930 en is overleden in het WZC Avondzon te Erpe op 27 aug.1925, gesterkt door het sacrament van de ziekenzalving.

Jong van hart blijven… Ze kon met iedereen omgaan. Daarin slaagde Soisken heel goed. Ze bleef dit gans haar leven.

Samen met haar lieve man, die haar veel te vroeg is ontnomen, behoorde ze tot de kern van onze parochie.
Ze kende ook veel tegenslag maar ze bleef niet in een hoekje zitten.

Vele jaren was ze weduwe en haar twee kinderen heeft ze met veel liefde en geduld opgevoed.
Ze was zeer goed bevriend met Fritz en vooral met Bett en zo bleef ze in de running van de parochie en steeds stond ze klaar om te  helpen. 

Ze is een geboren Aalstenaar en carnaval bleef ze tot aan haar sterfbed. Ze hield van alle kinderen en steeds stond ze klaar om te helpen bij de jaarlijkse kindercarnaval.
Naar de wensen van de kinderen luisterde ze heel graag. Elk jaar stond ze klaar om zich in te zeten voor de kindercarnaval en ze was er altijd bij om te helpen.

Voor haar gezin bleef ze de onvervangbare om er steeds bij te zijn en te helpen. Ze was heel fier over het viergeslacht waartoe ze behoorde.
Ze hield van de parochie, maar ook van haar eigen grote familie. Ze spaarde heel graag voor de kleinkinderen.

Kaarten deed ze graag en goed. Met enkele vriendengroepen kwamen ze regelmatig samen om een kaartje te legen. Dat duurde soms tot heel lang in de nacht!

Ouder geworden bleef ze niet thuis zitten. Ze was er als de eerste bij om een Okra te stichten in onze parochie en te helpen bij elke bijeenkomst. Ze was de eerste op de dansvloer. Ze danste heel graag en veel.

In haar sprankelend geloof vond ze dagelijks de nodige krachten om dankbaar te leven ondanks de opgelopen tegenslagen. Ze kwam regelmatig naar de kerk om er te bidden en God om kracht en sterkte te vragen.
Biddende mensen blijven gelukkig en worden dankbare mensen. Ook bij dit afscheid willen we haar oprecht bedanken en loven. 

Zij laat een grote leegte na!